Борис Колесніков: Через п'ять років ми знову побачимо мирний та квітучий Донбас

Борис Колесніков: Через п'ять років ми знову побачимо мирний та квітучий Донбас

Прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков подякував жителям Костянтинівки та Дружківки, Костянтинівського та Покровського районів, Іллінівській громаді за довіру та висунення кандидатом в народні депутати України по виборчому округу №49.

«Понад двадцять років моє життя та діяльність нерозривно пов'язані з Донбасом. П'ять років тому через війну я відмовився йти у Верховну Раду під номером один за списком ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. П'ять років я дивився на проблеми Донбасу очима його мешканців. Як меценат зосередився на реалізації соціальних, спортивних проектів для дітей та молоді», - розповів Борис Колесніков на Форумі «З Донбасом у серці!», під час якого жителі Костянтинівського району підтримали його висування в народні депутати.

Проте, за словами політика, ключ до вирішення проблем водопостачання та доріг знаходиться не в Костянтинівці та Дружківці, а в Києві. «Саме тому прийняв рішення йти в парламент по виборчому округу №49. Тому для мене принципово бути депутатом від Донбасу», - підкреслив опозиційний прем'єр.

Борис Колесніков озвучив ключові пункти своєї виборчої програми: встановити мир, відродити економіку та досягти соціально відчутного результату для кожної сім'ї, повернути повагу до Донбасу, зробити його регіоном-лідером України.

«Україні потрібні прості та зрозумілі правила і, звичайно, верховенство права. Я йду в парламент, щоб усунути всі перешкоди для приходу інвесторів і побудувати в окрузі сучасні підприємства машинобудування, легкої, харчової промисловості, створити висококваліфіковані робочі місця», - зазначив він.

Найбільш актуальна проблема регіону, за словами Бориса Колеснікова, - відсутність стабільного водопостачання.

«Я особисто зобов'язуюсь зайнятися відновленням резервних свердловин в селах району. Мої фахівці вже вивчають цю ситуацію на місці. Також для доставки питної води жителям Костянтинівки, Олексієво-Дружківки, Костянтинівського району та Іллінівської громади орендую, а потім і придбаю харчові автоцистерни. Все, що від мене залежить, я зроблю, але хочу ще раз підкреслити, що ключ від вирішення цієї гострої проблеми лежить на рівні Києва, і вирішувати її треба не тільки локально, але й глобально», - зазначив опозиційний прем'єр.

Борис Колесніков також пообіцяв приділити особливу увагу питанням освіти, дорожнього будівництва та відродження села.

«Переконаний, що все у нас вийде, і через п'ять років ми знову побачимо мирний і квітучий Донбас. Той Донбас, який ми всі любимо, яким пишаємося, і який живе в наших серцях», - підкреслив Борис Колесніков.

18 червня 2019 19:46
'site2018:subscribe.form' is not a component