Борис Колесніков: Бойко допоміг Порошенко вийти до другого туру виборів Президента України

Борис Колесніков: Бойко допоміг Порошенко вийти до другого туру виборів Президента України

Петро Порошенко опинився в другому турі виборів виключно завдяки тому, що Юрій Бойко розколов опозицію в листопаді минулого року. Таку думку в інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна» висловив Голова Політради ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков.

За його словами, результат Олександра Вілкула на президентських виборах – наслідок розколу опозиції. «Я вважаю, що результат Олександра Вілкула став наслідком того, що Бойко за ручку привів Порошенко до другого туру. Він навмисне, на прохання влади, 9 листопада розколов опозицію, не дав провести з'їзд ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ і втік в «Платформу» (політична сила «Опозиційна платформа – За життя» – Ред.), – розповів прем'єр-міністр Опозиційного уряду.

На підтвердження своїх слів Борис Колесніков нагадав про політ Бойко в Російську Федерацію за прямим маршрутом Київ-Москва, що неможливо без особистого дозволу президента України. «І самі сміховинні переговори про ціну на газ за 10 днів до кінця опалювального сезону є прямою підтримкою Петра Порошенка. Це призвело до того, що у Бойка стало більше голосів, у Вілкула – менше. Тому проходження Порошенко до другого туру – це пряма заслуга Юрія Анатолійовича Бойка. Все інше – це казки віденського лісу», – зазначив опозиціонер.

За словами Бориса Колеснікова, ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК зробить висновки, виходячи з результатів Олександра Вілкула на президентських виборах. «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – партія миру і розвитку. Буквально в назві закладено сенс. Ми оцінимо обстановку, зробимо правильні висновки. Ми знаємо шлях до перемоги та обов'язково її досягнемо», – підкреслив Голова Політради партії.

01 квітня 2019 15:13
'site2018:subscribe.form' is not a component