Борис Колесніков: Найбільше жителям Донбасу загрожує чинна влада, до ганебної смерті якої залишаються лічені дні

Борис Колесніков: Найбільше жителям Донбасу загрожує чинна влада, до ганебної смерті якої залишаються лічені дні

Жителі Донбасу опинилися у надважких умовах з вини нинішньої влади, яка п'ять років поспіль зневажала їх конституційні права. Про це заявив прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков, коментуючи заяву заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака, який пригрозив жителям Донбасу можливою втратою українського громадянства.

На думку Бориса Колеснікова, найбільше жителям Донбасу загрожує саме чинна українська влада.

«Покидьки з влади п'ять років не забезпечували конституційні права громадян України, які, з вини тієї ж влади, опинилися в надзвичайно важкій ситуації на Донбасі. Замість виконання своїх прямих обов'язків, ці люди ще набираються нахабства погрожувати нашим землякам. Можу сміливо сказати, що жителям Донбасу нічого не може загрожувати більше, ніж сама діюча влада, до ганебної смерті якої залишаються лічені дні», - зазначив прем'єр-міністр Опозиційного уряду.

Борис Колесніков упевнений, що незабаром права жителів Донбасу будуть відновлені.

«Немає жодних сумнівів в тому, що після президентських та парламентських виборів всі конституційні права українців, які мешкають на тимчасово непідконтрольних територіях, як і права будь-якого громадянина нашої країни, де б він не мешкав, будуть захищені Конституцією та законами України», - підкреслив Борис Колесніков.


17 квітня 2019 14:58
'site2018:subscribe.form' is not a component