Борис Колесніков: Без сучасної системи кооперації село приречене на загибель

Борис Колесніков: Без сучасної системи кооперації село приречене на загибель

Впровадження сучасної системи кооперації дозволить вирішити чимало проблем, з якими стикаються сільські жителі. Про це заявив Голова Політради ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков під час робочої поїздки в Донецьку область.

На думку політика, розвиток кооперації дозволить вирішити безліч проблем українського села. «Для того, щоб в селах розвивалося мале підприємництво, необхідні безвідсоткові кредити під чіткі бізнес-плани. Тоді кожна сім'я або кооператив дійсно зможе досягти результату», - зазначив опозиційний політик.

Борис Колесніков нагадав, що майже половина бюджету Європейського Союзу спрямовується на допомогу селу. «Відомий ще з давніх часів фінський кооператив Valio - найбільший кооператив Європи. Він має близько 25 тисяч пайовиків та існує вже понад 110 років. Ось це - справжній приклад кооперації», - зазначив Голова Політради ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

На переконання Бориса Колеснікова, чим більше держава піклуватиметься про село, тим більшою буде віддача. «Необхідно повернути в країну справжню кооперацію. Ту, яка була в СРСР, але з адаптацією під сучасні ринкові умови. Тоді можна все побудувати по-новому. Я думаю, що саме сучасна система кооперації врятувала б зараз ситуацію в селі», - підкреслив Борис Колесніков.

 

27 лютого 2019 10:37
'site2018:subscribe.form' is not a component