Борис Колесніков: Олександр Вілкул – єдиний, хто зможе побудувати нову Україну

Борис Колесніков: Олександр Вілкул – єдиний, хто зможе побудувати нову Україну

Жителі України, і особливо Донбасу, потребують якнайшвидшого перезавантаження влади. І єдиною людиною, яка зможе повернути нашу країну на шлях розвитку є кандидат від опозиції Олександр Вілкул. Про це заявив Голова Політради ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков під час робочої поїздки в Донецьку область, де він зустрівся з виборцями Костянтинівського району.

Він висловив упевненість, що жителі прифронтових районів як ніхто втомилися від політики, яка проводиться нинішньою владою. «У Донецькій області до листопада минулого року було навіть заборонено давати кредити підприємствам через те, що це прифронтова зона. І зараз влада хоче, щоб Донбас голосував за них? Це просто неможливо. Наші земляки були на з'їзді в Запоріжжі, і ми прийняли рішення підтримати на президентських виборах промисловця з Кривого Рогу – Олександра Вілкула», – заявив Голова Політради ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.


Він зазначив, що Олександр Вілкул пройшов довгий шлях і доклав чимало зусиль, щоб стати єдиним кандидатом від опозиції. «Свій трудовий шлях він почав з посади майстра на найбільшому ГЗК Кривого Рогу, і дуже швидко, завдяки особистим якостям, зміг піднятися до директора комбінату. Потім він був губернатором Дніпропетровської області, віце-прем'єром з питань житлово-комунального господарства, бився на смерть, але не дозволив підняти тарифи для людей – це його велика заслуга. Тобто він пробився сам, і він з нашого, промислового кола. І це важливо, тому що промисловцю ми можемо довіряти. У Олександра Вілкула є конкретний результат, і він високий. Тому такий кандидат в Президенти абсолютно зрозумілий виборцям, зрозумілий своїй команді, як і зрозуміло те, за рахунок чого він побудує нову Україну, а він безумовно це зробить», – підкреслив опозиційний прем'єр.


Відповідаючи на питання журналіста про причини вигнання Юрія Бойка з ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ восени 2018 року, Борис Колесніков зазначив, що це сталося через зраду Бойко інтересів виборців. «Він йшов від промислових регіонів, обіцяв захищати промисловість, але нічого не зробив і втік в «Опоплатформу». При цьому, зовсім недавно журналісти опублікували реєстр Мін'юсту, і виявилося, що його немає в засновниках цієї політсили. А це говорить про те, що політичне шахрайство завжди закінчується однаково – повним політичним дефолтом. На виборах у таких псевдоопозиціонерів немає жодного шансу», – резюмував Голова Політради ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.


23 лютого 2019 20:30
'site2018:subscribe.form' is not a component