Борис Колесніков: 84% українців не довіряють владі

Борис Колесніков: 84% українців не довіряють владі

Перший тур президентських виборів показав, що тільки 16% українців підтримують нинішню владу. Жоден політик в західних країнах з таким низьким рейтингом і не подумав би про повторний похід на вибори, - заявив Голова Політради ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков в інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна».

Борис Колесніков зазначив, що президент України Петро Порошенко та лідер партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко разом набрали менше голосів, ніж у одного Володимира Зеленського. Загалом, перший тур показав, що 84% українців не довіряють владі, підкреслив опозиціонер.

«Високий результат Зеленського - це прямий протест проти тієї ситуації, яка сталася з нашою країною за останні 5 років. Інші кандидати, як би вони не називалися, публічно владу не підтримували. Якимись шляхами Бойко та Льовочкін (народний депутат Сергій Льовочкін - Ред.) підтримували, але публічно - точно ні. Тому результат влади - це 16%. Можна з 16% бути владою? Неможливо. Жоден західний політик з таким результатом не пішов би навіть на перший тур», - заявив прем'єр-міністр Опозиційного уряду.

На думку Бориса Колеснікова, президенту України навряд чи вдасться «відіграти» настільки масштабне відставання від Володимира Зеленського в другому турі виборів. «Останні вибори були повномасштабними в 2010 році, а не в 2014-му. Віктор Янукович в першому турі отримав 35%, Юлія Тимошенко - 25%. Тимошенко змогла відіграти 7%, і опозиція перемогла. Тут відіграти нереалістично», - підсумував Голова Політради ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.


01 квітня 2019 15:18
'site2018:subscribe.form' is not a component