Богдан Гіганов: Подвиг тих, хто переміг фашизм, повинен служити прикладом підростаючим поколінням

Богдан Гіганов: Подвиг тих, хто переміг фашизм, повинен служити прикладом підростаючим поколінням

Україна недавно відзначила 74-ту річницю Перемоги. Головні герої цього свята - ветерани – все ще приймають поздоровлення. Опозиціонери Одещини продовжують персонально вітають учасників Великої Вітчизняної війни. Так, в цей уїк-енд опозиціонери вшанували ветеранів Одеси, Білгород-Дністровського, Ізмаїла та Чорноморська.

«Вітаємо всіх з Днем Перемоги! Страшну ціну довелося заплатити за мир тоді нашим предкам: війна забрала життя і покалічила долі мільйонів людей. 9 Травня – священне свято, і воно назавжди залишиться таким в наших серцях! Рік за роком свідків подій тієї страшної війни стає все менше і менше, і тим важливіше стають подібні зустрічі. Ми зробимо все можливе, щоб бути гідними покоління переможців», – сказав Володимир Мезелінцев, представник ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в Білгород-Дністровському.

Майже всім ветеранам вже за 90 років. Це вони пройшли тисячі кілометрів фронтових доріг і партизанських стежок, щоб кривавий жах 1418 днів і ночей війни змінився Великою Перемогою. І, хоча роки беруть своє, переможці з радістю приймають сьогодні гостей, охоче згадують про свої військові будні та мирне життя після. Поминають хвилиною мовчання тих, хто назавжди залишився на полях битв або не дожив до наших днів.

«Це не просто традиція, це наш обов’язок і подяка всім, хто воював на фронтах, в тилу ворога або забезпечував наш тил. Це пам'ять про всіх тих, хто віддав свої життя в ім'я нашого майбутнього. Подвиг тих, хто переміг фашизм, повинен служити прикладом підростаючим поколінням. Низький вам уклін і слова величезної подяки, дорогі ветерани!» – підкреслив Богдан Гіганов, депутат Одеської міської ради від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.13 травня 2019 15:25
'site2018:subscribe.form' is not a component