Богдан Гіганов: Олександр Вілкул забезпечить Україні мир та розвиток

Богдан Гіганов: Олександр Вілкул забезпечить Україні мир та розвиток

Нинішня влада втрачає останні залишки підтримки українців, а саму країну все ближче підводить до економічної та соціальної прірви. Що потрібно зробити, щоб запобігти катастрофі, що насувається, і у кого вистачить на це сил? Саме ці важливі питання обговорювалися на зустрічі одеситів-прихильників ідей ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ і Богдана Гіганова, довіреної особи кандидата в Президенти від опозиції Олександра Вілкула по округу №135 (Приморський район Одеси).

«У країні зруйновані соціальна сфера, економіка, зате чиновники як і раніше жирують, сидячи на корупційних потоках. Розпіарений «безвіз» спрацював трохи по-іншому, ніж обіцяв нинішній «гарант», і перетворив Україну на державу трудових мігрантів: за кордон масово «витікають» вже не тільки «мізки», а й робочі руки. І в цей критичний час сам президент Порошенко постійно дискредитує і себе, і країну гучними скандалами з офшорами і Мальдівами, намагається зміцнити власну вертикаль влади і посилює розкол в суспільстві за територіальною, етнічною, релігійною, соціальною ознаками», – такі слова можна було почути від простих одеситів, які були присутні на зустрічі.


Богдан Гіганов розповів їм, що програма Олександра Вілкула «Мир та розвиток: чотири кроки до успіху» містить виключно здійсненні обіцянки й наміри. Основні тези документу прості, зрозумілі та дієві. Вони ж є і поетапним планом дій щодо виведення України з кризи.

«Пора відійти від руйнування країни та суспільства до творення. Гучні обіцянки і пафосні промови красиво звучать з трибуни, однак вони не додають країні ані інвесторів, ані робочих місць, не виводять її з економічної та політичної кризи, не припиняють збройне протистояння на Сході. Потрібно починати будувати, виробляти і розвивати. Мир, нова, схвалена на всеукраїнському референдумі Конституція, економічне зростання і соціально відчутні результати економічного розвитку – ось основа успішного майбутнього для України», – підкреслив Богдан Гіганов.

Учасники підтримали позицію Олександра Вілкула та його кандидатуру на пост Президента України, зазначивши, що саме він володіє необхідними якостями, знаннями, досвідом і здатний об'єднати країну і привести її до процвітання.


20 лютого 2019 16:50
'site2018:subscribe.form' is not a component