Богдан Андріїв: Завданням влади має стати створення законодавчих та економічних умов для повернення трудових мігрантів

Богдан Андріїв: Завданням влади має стати створення законодавчих та економічних умов для повернення трудових мігрантів

Подальший розвиток України напряму залежить від дотримання міжнаціональної та міжконфесійної злагоди в суспільстві. Про це під час Форуму опозиційних сил «Довіряй ділам» заявив міський голова Ужгорода Богдан Андріїв.

За його словами, Ужгород є унікальним з огляду на його географічне розташування. Місто знаходиться буквально на кордоні зі Словацькою республікою, а Закарпаття межує з чотирма країнами ЄС.

«Нашому місту – одному з небагатьох в Україні – вдалося зберегти демографічне зростання, причому середній вік населення міста – 38 років, кожен сьомий житель – студент вишу. Саме в молоді ми вбачаємо потенціал для розвитку міста», - зауважив Богдан Андріїв.

Він також розповів, що Ужгород має партнерські стосунки з 20 країнами Європи та Сполученими Штатами Америки: спільно з ними реалізовує велику кількість грантових проектів.

«Важко знайти інше місто в світі з таким неймовірним розташуванням», - наголосив Богдан Андріїв. Найбільшим потенціалом міста, за словами мера, є його мешканці-представники понад 70 національностей. «Ми можемо бути прикладом мирного співіснування національних меншин. За сто років історії наше місто перебувало в складі п’яти різних країн, і у нас з ними традиційно склалися добрі стосунки – економічні, родинні», - наголосив мер міста. «Наявність близьких кордонів зумовлює значну трудову міграцію, але я вважаю, що в перспективі це зіграє велику позитивну роль, адже набутий ними досвід роботи в багатьох європейських країнах неодмінно принесе успіх в нашому місті, в регіоні, в праці на благо нашої країни», - додав він. На переконання Богдана Андріїва, головним завданням влади має стати створення законодавчих та економічних умов для повернення трудових мігрантів. «Реалізація таких програм важлива для багатьох регіонів Західної України. За оцінками експертів, важливим напрямом розвитку нашого міста є рекреація, готельний і ресторанний бізнес та туризм. У цьому ми вбачаємо велику перспективу. Також політика держави повинна бути спрямована на підтримку етнічної толерантності», - зауважив він. Богдан Андріїв вважає, що будувати сучасну Україну можливо лише на фундаменті міцної міжнаціональної та міжконфесійної злагоди. «Я переконаний, що в підсумку ми матимемо успіх, адже сьогодні наша команда складається з людей, які довели свою спроможність ефективно керувати і працювати на місцях», - наголосив мер Ужгорода.

10 червня 2019 18:08
'site2018:subscribe.form' is not a component