Благодійний фонд Вадима Новинського направить 15 млн грн на обладнання операційної в Інституті серця

Благодійний фонд Вадима Новинського направить 15 млн грн на обладнання операційної в Інституті серця

Міжнародний благодійний фонд (МБФ) в честь Покрова Пресвятої Богородиці цього року направить майже 15 млн грн на створення та обладнання унікальної операційної в Інституті серця Міністерства охорони здоров'я України.

В рамках проекту для однієї з операційних медичного закладу буде закуплено спеціальне операційне та ангіографічне обладнання. Це дозволить виконувати операції на серці із застосуванням передових малоінвазивних та ендоваскулярних технологій. Проект ще не має аналогів в Україні.

У такої операційної пацієнт зможе в одному місці отримати всі необхідні діагностичні та лікувальні процедури. Це значно зменшить етапність оперативних втручань, час загальної госпіталізації та одужання хворих. Тут різні фахівці зможуть проводити одночасно кілька діагностичних та лікувальних маніпуляцій для одного пацієнта.

«Щорічно в Інституті серця проходить більше 6 тис. оперативних втручань, як на відкритому серці, так і ангіографічних. Одна людина з кожних п'ятдесяти прооперованих потребує гібридного оперативного втручання. Використання такої операційної вкрай важливо в першу чергу в кардіохірургії. Також вона може застосовуватися в ортопедії, нейрохірургії, торакальній хірургії, при взятті біопсії органів. Оперативне втручання в такій операційній займатиме менше часу, і дозволить вирішувати складніші проблеми, як кардіохірургічні, так і суміжні», - прокоментувала мету проекту виконавчий директор МБФ на честь Покрова Пресвятої Богородиці Наталія Балаян.

Довідка.

МБФ на честь Покрова Пресвятої Богородиці є партнером благодійного проекту Інституту серця МОЗ України «Допоможи серцю битися» з початку 2017 року. Проект передбачає надання допомоги в лікуванні дітей з вродженими вадами серця. В рамках програми МБФ надає адресну підтримку дітям-сиротам, а також дітям з багатодітних, неповних та соціально-незахищених сімей. Крім того, за рахунок коштів фонду закуповується спеціалізоване медичне обладнання та дорогі витратні матеріали для проведення складних операцій. З початку співпраці фонд направив на проект 13,5 млн грн. Завдяки цій допомозі були успішно прооперовані 79 дітей з вродженими вадами серця.

11 лютого 2019 18:05
'site2018:subscribe.form' is not a component