Завдяки зауваженням запорізьких опозиціонерів в Бердянську замінять шкідливий шлак на бутовий камінь

Завдяки зауваженням запорізьких опозиціонерів в Бердянську замінять шкідливий шлак на бутовий камінь

Завдяки активності та наполегливості голови фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в Запорізькій облраді Ярослава Криля жителі мікрорайону Ліски в Бердянську перестануть відчувати неприємний запах, а значить і загрози зриву курортного сезону не буде.

У Запорізькій обласній раді відбулося засідання представників Департаменту капітального будівництва облдержадміністрації, підрядників робіт з берегоукріплення в Бердянську та депутатської робочої групи, яку очолює депутат Запорізької обласної ради, керівник фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Ярослав Криль.

В ході засідання Ярослав Криль розкритикував Департамент капбудівництва та підрядну організацію за виконання робіт з берегоукріплення в Бердянську з порушенням проекту.

«Що сьогодні насипано в Бердянську замість бутового каменю, який передбачений в робочому проекті, - заявив Ярослав Криль. - Це шлак якогось феросплавного заводу. Це не бут. Я відправив зразки на експертизу і з'ясувалося, що камінь містить близько 1% сірки. А це означає, що після зіткнення з водою відбувається хімічна реакція, в результаті якої виділяється сірководень. А це і є той неприємний запах, на який скаржаться місцеві жителі. Невже проблема екологічної безпеки бердянців чиновників облдержадміністрації не цікавить?» - зазначив Криль.

Довівши факти грубих відхилень від проекту, депутати домоглися від представника підрядної організації обіцянки вивезти шлак та замінити його на бутовий камінь.


13 травня 2019 16:16
'site2018:subscribe.form' is not a component