Завдяки підтримці Фонду Вадима Новинського центр ім. Корчака стане доступнішим для дітей з обмеженими можливостями

Завдяки підтримці Фонду Вадима Новинського центр ім. Корчака стане доступнішим для дітей з обмеженими можливостями

Виділення одного мільйона гривень від Міжнародного благодійного фонду на честь Покрови Пресвятої Богородиці відкриває нові горизонти для дітей Одеси з обмеженими можливостями.

«Це був приємний шок. На жаль, вітчизняні меценати не так часто «балують» нас значними сумами. Перерахувати подібні діяння вистачить пальців на одній руці. В основному наші великі донори – організації та фонди Німеччини і Франції», – зазначила Марина Игонина, директор Інституту реабілітації осіб з відхиленнями психофізичного розвитку ім. Я. Корчака.


За її словами, сьогодні в центрі різноманітну підтримку отримують більше 500 сімей і 200 дітей, як в групах денного перебування, так і в якості патронатної допомоги. Є транспорт, отриманий від благодійників з Європи, але коштів на його утримання катастрофічно не вистачає. Ось, здебільшого, і стояли «бусики» на території інституту. Тепер з'явилася прекрасна можливість оточити увагою і турботою ще більше дітей.

«Завдяки допомозі Фонду Вадима Новинського, з'явилася можливість задіяти по-максимуму наші транспортні резерви. Завдяки тому, що спеціально обладнані автобуси доставлятимуть вихованців в наш центр з різних по віддаленості районів міста, ми зможемо охопити ще більше дітей, які потребують нашої підтримки. Отриманої суми в один мільйон гривень має вистачити на рік утримання та обслуговування власного автопарку», – підкреслила Марина Игонина.


12 березня 2019 17:48
'site2018:subscribe.form' is not a component