Беззаконня в столиці: радикали напали на волонтерів Олександра Вілкула

Беззаконня в столиці: радикали напали на волонтерів Олександра Вілкула

24 березня в Києві радикально налаштовані молодики вчинили ряд нападів на волонтерів і агітаційні намети кандидата в Президенти від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександра Вілкула.

За словами потерпілих і очевидців, свавілля влаштувала група радикалів чисельністю близько десяти чоловік. Вони нападали на беззахисних волонтерів, громили намети, знімаючи все на відео, а потім безкарно тікали.

Більшість нападів сталися в Солом'янському районі столиці: на Чоколівському бульварі (в районі будинку №27); на площі Космонавтів (магазин «Сільпо»); на вулиці Лебедєва-Кумача, 5; на Повітрофлотському проспекті (в районі зупинки «вул. Просвіти»).

Ще один напад стався в Шевченківському районі столиці. На вулиці Дегтярівській волонтерам, що агітували за Олександра Вілкула, розпилили в обличчя суміш з газового балончика. У людей пошкоджені очі.

Всі випадки бандитизму зафіксовані оперативно-слідчими групами Національної поліції. Зібрані свідчення свідків, складено протоколи, ведеться слідство.

Нагадаємо, що це не перший випадок, коли бандити нападають на волонтерів і намети Вілкула. Так, 19 березня в Миколаєві радикально налаштовані «активісти» в масках серед білого дня розгромили агітаційні намети кандидата в Президенти від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ та зламали ногу жінці-волонтеру.

Київській міський виборчий штаб кандидата в Президенти Олександра Вілкула звернувся до правоохоронних органів з вимогою знайти та покарати нападників за всією суворістю закону.

Подібні ситуації напередодні виборів є неприпустимими в будь-якій країні, яка вважає себе розвиненою та демократичною. Силовим спробам блокування передвиборчої компанії єдиного кандидата в Президенти від опозиції має бути якомога швидше покладено край.

25 березня 2019 11:41
'site2018:subscribe.form' is not a component