Бахтеєва закликала «гнати» з МОЗу некомпетентну команду «мадагаскарських пінгвінів»

Бахтеєва закликала «гнати» з МОЗу некомпетентну команду «мадагаскарських пінгвінів»

Україна продовжує утримувати перше місце із захворюваності на кір в Європі, заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Татьна Бахтеєва. За абсолютною кількістю хворих за перші три місяці 2019 року Україна посідає друге місце в світі після Мадагаскару – понад 25 тисяч підтверджених випадків. «Очевидно, що не дарма, Супрун та Лінчевський називали себе командою «мадагаскарських пінгвінів», - заявила Бахтеєва.

За її словами, в період з березня 2018 року по лютий 2019-го найбільше на кір в Україні захворіли діти до 1 року - 7,2 тис. випадків на мільйон людей.

«У цей непростий час непрофесійна команда МОЗу спільно з «гранітоїдами» наживаються за рахунок українців. Гроші українських платників податків, а це близько 20 мільярдів гривень, знаходяться на рахунках міжнародних організацій, в той час коли в українських лікарнях немає ліків та вакцин!» - заявила Бахтеєва.

«Дивує той факт, що серед моїх колег, які підтримують Супрун та її команду, є жінки, які мають сім'ї, у яких є діти. Страшно, що їх сьогоднішня підтримка псевдореформи - це здоров'я та життя українських дітей. Багато з них сидять на грантах. Невже для них пріоритет гроші. Невже їм байдужі хворі на кір діти? Обурливо, що жінки не розуміють, що чужих дітей не буває! Необхідно терміново гнати некомпетентну та безвідповідальну перед українським народом команду МОЗ!» - підкреслила Тетяна Бахтеєва.

19 квітня 2019 17:27
'site2018:subscribe.form' is not a component