«Авиатор 2019»: конкурсанты оказались в шаге от финала и поездки в Париж

«Авиатор 2019»: конкурсанты оказались в шаге от финала и поездки в Париж

«Авіатор 2019»: конкурсанти опинилися за крок від фіналу та поїздки в Париж

5 березня в технічних та авіаційних вузах країни пройшов третій відбірковий етап масштабного освітнього конкурсу для студентів «Авіатор 2019». Його вже увосьме проводить Фонд Бориса Колеснікова для молоді, яка захоплюється авіацією, планує реалізувати себе в професії та розвивати вітчизняну галузь. На кону - поїздка сотні переможців на відомий паризький авіасалон Ле Бурже.

До третього туру вийшли 700 конкурсантів. В рамках етапу вони пройшли перевірку знань з теорії та історії авіації, відповіли на тести та відкриті питання експертної ради проекту.

Президент Фонду Борис Колесніков привітав учасників «Авіатора 2019» та підкреслив, що знання основ та етапів розвитку однієї з найскладніших галузей сучасної науки та техніки вкрай необхідні нинішнім студентам. «Ази авіації, історія створення та вдосконалення літальних апаратів, важливі дати, віхи біографій - знаючи минуле, молоді інженери, пілоти, конструктори керують майбутнім. Сьогодні дуже багато скептиків кажуть про те, що в української авіації немає майбутнього, але все залежить від влади. І я абсолютно впевнений в тому, що воно буде. Конкурсанти подолали один з найцікавіших відбіркових етапів, попереду найскладніший - фінал. Хочу побажати успіху їм усім, кожен з них гідний перемоги та поїздки до Франції», - зазначив Борис Колесніков.

За підсумками третього туру будуть обрані 250 фіналістів. Вони у квітні презентують свої бізнес-ідеї, стартапи та розробки журі «Авіатора 2019», куди увійшли кращі представники авіаційної сфери.

Сто авторів найперспективніших та актуальних проектів будуть нагороджені поїздкою на престижний 53-й міжнародний авіасалон Ле Бурже в Париж. Там на них чекає знайомство з новинками та досягненнями світової авіакосмічної галузі, зустрічі з професіоналами, воркшопи та майстер-класи. Також студенти побувають у відомому парку розваг Діснейленд.

«Моя мрія - потрапити на Ле Бурже та своїми очима побачити видовищне авіашоу, величезні пасажирські лайнери, літаючі роботи, крихітні безпілотники, стильні джети, надпотужну військову техніку, а ще розробки провідних світових корпорацій, які прості студенти з України можуть бачити тільки на спеціалізованих інтернет-ресурсах. Заради своєї мрії долаю в «Авіаторі» етап за етапом, повторюю пройдений в університеті матеріал, навіть займаюся з репетитором. Екватор конкурсу позаду, залишився буквально один крок до перемоги. Вірю у себе», - розповів Сергій Іванов, конкурсант з Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут».

Нагадаємо, Фонд Бориса Колеснікова десять років реалізує освітні конкурси для творчої та цілеспрямованої молоді. Переможці благодійних ініціатив відвідують профільні виставки по всьому світу, переймають передовий досвід та застосовують його в рідній Україні. У нинішньому сезоні «Авіатора» до нього приєднались 8 500 конкурсантів з 50 вузів.

06 березня 2019 17:59
'site2018:subscribe.form' is not a component