Артур Мартовицький зачитав у Верховній Раді лист дружини померлого «чорнобильця»: щомісячну компенсацію у 113 грн їй не переглядали вже вісім років

Артур Мартовицький зачитав у Верховній Раді лист дружини померлого «чорнобильця»: щомісячну компенсацію у 113 грн їй не переглядали вже вісім років

«ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає від Кабміну виконати рішення Конституційного Суду та відновити соцвиплати «чорнобильцям», – заявив під час брифінгу у Верховній Раді народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Артур Мартовицький.

Він зауважив, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК домігся відновлення пільг постраждалим від аварії на Чорнобильській АЕС, однак рішення Конституційного Суду не виконується. За підрахунками Пенсійного фонду, в Україні налічується понад сто тисяч «чорнобильців» першої категорії, а загалом постраждалих – більше двох мільйонів.

«З кожним роком ліквідаторів аварії на ЧАЕС стає все менше, і не в останню чергу саме через антисоціальні дії уряду. Раніше чорнобильці отримували підвищені пенсії, але зараз виплати значно скоротили, в них забрали пільги. І це все відбувається в умовах погіршення медичного обслуговування», – зауважив опозиціонер.

Артур Мартовицький зачитав у Верховній Раді лист дружини померлого «чорнобильця» Ольги Коновалової. Виявляється, щомісячну компенсацію у 113 грн жінці не переглядали з 2011 року, хоча мінімальна заробітна плата зросла за цей період в чотири рази.

«Влада в боргу перед тими, хто втратив здоров’я, рятуючи країну від радіаційного лиха. Тому сьогодні необхідно відновити всі пільги, відібрані у них нинішньою владою. А це – харчування, часткова оплата комунальних платежів, збільшення пенсії, оплата ліків та лікування та підтримка дітей», – наголосив Артур Мартовицький.

11 квітня 2019 12:50
'site2018:subscribe.form' is not a component