Артур Мартовицький: Я проголосував за мирне, розвинуте майбутнє України, заможне й соціально захищене життя кожного українця

Артур Мартовицький: Я проголосував за мирне, розвинуте майбутнє України, заможне й соціально захищене життя кожного українця

Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Артур Мартовицький після голосування на виборчій дільниці у неділю, 31 березня.

«Виконав свій громадянський обов’язок – в м. Павлоград, на своїй виборчій дільниці, проголосував за мирне, розвинуте майбутнє України, заможне й соціально захищене життя кожного українця. За оновлену країну без корупції, хабарництва, в якій Президент дійсно буде гарантом виконання всіх положень Конституції. А вся чесна, прозора політика влади буде спрямована на захист інтересів держави та своїх громадян. Вони отримуватимуть гідне і доступне медичне обслуговування, якісну освіту, в них буде розвинута промисловість з достатньою кількістю робочих місць, а працівники отримуватимуть європейські зарплати, зважені житлово-комунальні тарифи та споживчі ціни», – написав Артур Мартовицький на своїй сторінці у Facebook.

«Я проголосував за майбутнє України, в якому будуть мир, злагода та взаєморозуміння між людьми, а кожен мій співгромадянин буде пишатися тим, що він живе й працює тут, у великій, гарній і дійсно рідній країні!» – підкреслив він.


31 березня 2019 12:27
'site2018:subscribe.form' is not a component