Артур Мартовицький вимагає від Кабміну поновити виплати пенсій переселенцям

Артур Мартовицький вимагає від Кабміну поновити виплати пенсій переселенцям

Припинення пенсійних виплат на підставі постанов Кабінету Міністрів є незаконним. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Артур Мартовицький.

За його словами, Пенсійний фонд може припинити виплату пенсії лише на підставі закону. «Постанови Кабінету Міністрів є не законами, а лише підзаконними актами. Це означає, що вони жодним чином не можуть звужувати права осіб. Отже, будь-яке припинення пенсійних виплат на підставі постанов Кабінету Міністрів є незаконним й фактично таким, що порушує права людини», - зауважив опозиціонер під час брифінгу в кулуарах Верховної Ради.

«Я розумію, що першочерговим завданням уряду є економія коштів при нарахуванні й перерахунку пенсій нашим вже вкрай зубожілим громадянам, однак хочеться зазначити, що усі дії щодо припинення пенсійних виплат на підставі постанов Кабміну та несплата заборгованості по пенсії є грубим порушенням Європейських договорів, Конституції України та Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», - наголосив опозиціонер.

Артур Мартовицкий звернувся до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з вимогою втрутитись в ситуацію та припинити практику порушення конституційних прав переселенців.

«Також вимагаю на найближчому засіданні уряду вирішити питання щодо погашення заборгованості за раніше призначеними та нарахованими пенсіями українським пенсіонерам», - зауважив політик.

 

27 лютого 2019 09:00
'site2018:subscribe.form' is not a component