Артур Мартовицький вимагає від уряду невідкладно перерахувати регресні виплати шахтарям

Артур Мартовицький вимагає від уряду невідкладно перерахувати регресні виплати шахтарям


Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Артур Мартовицький звернувся до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з вимогою перерахувати регресні виплати шахтарям відповідно до чинного законодавства.
  
«Вкотре звертаюсь до уряду з наболілим питанням: чому коефіцієнти перерахунку соціальних виплат встановлюються Мінісоцполітики з грубим порушенням норм чинного законодавства? Адже відповідно до Закону «Про обов'язкове державне соціальне страхування», перерахування здійснюється у разі зростання середньої заробітної плати в попередньому календарному році», - зауважив опозиціонер під час брифінгу в кулуарах Верховної Ради.

Артур Мартовицкий нагадав, що у 2018 році темпи зростання середньої заробітної плати становили: номінальної – 24, 8%, а реальної - 12,5%. Натомість коефіцієнт перерахунку з 1 березня 2019 року встановлено у розмірі лише в 1,05.

«До мене надходять численні звернення від шахтарських профспілок, громадських організацій шахтарів-регресників Західного Донбасу, а також керівництва Дніпропетровської обласної Конфедерації вільних профспілок з проханням про допомогу у вирішенні питання перерахунку регресних виплат. Мені особисто, як шахтарю з 27-ми річним підземним стажем, хотілось би отримати змістовну по суті та вичерпну відповідь на порушене мною питання», - наголосив політик.

Артур Мартовицький звернувся до уряду з вимогою привести коефіцієнт перерахунку сум щомісячних страхових виплат у відповідність до норм законодавства. «Необхідно нарешті припинити ганебну практику нехтування законних прав шахтарів», - резюмував парламентарій.

13 березня 2019 13:41
'site2018:subscribe.form' is not a component