Артур Мартовицький: Спроба відкласти введення ринку електроенергії ставила під удар українську енергетику

Артур Мартовицький: Спроба відкласти введення ринку електроенергії ставила під удар українську енергетику

Впровадження закону про ринок електроенергії дозволить залучити в українську економіку в якості інвестицій до 500 мільйонів євро, заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Артур Мартовицький.

За словами політика, спроба окремих депутатів відкласти введення з 1 липня ринку електроенергії провалилася. «Сьогодні шляхом внесення до порядку денного законопроекту №10318 була зроблена чергова спроба порушити домовленості з європейським енергетичним співтовариством, і скасувати взяті на себе зобов'язання з цього питання. По суті, була зроблена спроба відмовитися від ринкового вектора розвитку економіки в енергетичному секторі», - зазначив народний депутат.

За його словами, закон про ринок електроенергії був узгоджений, розроблений та прийнятий парламентом ще в 2017 році. «Він повинен ввести ринкові відносини в енергетичній галузі. Перший етап цього закону вже реалізований. Вступ з 1 липня в силу закону про ринок електроенергії дозволить залучити в українську економіку в якості інвестицій до 500 мільйонів євро», - підкреслив Артур Мартовицький.


28 травня 2019 16:37
'site2018:subscribe.form' is not a component