Артур Мартовицький: Люди, які ризикували своїм життям і здоров'ям заради нашого мирного майбутнього, заслуговують гідної старості

Артур Мартовицький: Люди, які ризикували своїм життям і здоров'ям заради нашого мирного майбутнього, заслуговують гідної старості

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Артур Мартовицький підкреслив, що держава повинна піклуватися про ветеранів, які відстояли Україну в страшній війні з нацизмом. Однак, нинішня влада самоусувається від вирішення їхніх нагальних проблем.

Він зазначив, що на сьогоднішній день в Павлограді проживають 34 учасники бойових дій Великої Вітчизняної війни, а на території всього Західного Донбасу – 54. До 9 Травня опозиціонери обов'язково відвідають і привітають кожного з них.

«Кожна зустріч з ветеранами Другої світової війни для мене особлива. За традицією, напередодні свята Великої Перемоги я і моя команда приходимо до них в гості з подарунками, квітами та подяками. Для нас це велика честь. Мені радісно бачити, що ветерани чекають нашого приїзду, зустрічають з посмішкою, охоче спілкуються і діляться спогадами про ту страшну війну», – сказав Артур Мартовицький.


Крім того, підкреслив народний депутат, ветерани також озвучують під час зустрічей наболілі проблеми, з якими стикаються день у день.

«Двоє з них, наприклад, розповіли, що витрачають велику частину своїх пенсій на доглядальниць, без яких обійтися вже не можуть. І просять, щоб цю суму їм компенсували з державного бюджету. Адже коштів на їжу і ліки майже не залишається. Я займуся цим питанням і зроблю все можливе, щоб їм допомогти. Вважаю, що люди, які ризикували своїм життям і здоров'ям заради нашого мирного майбутнього, заслуговують на гідну старість і особливе ставлення від держави! Низький уклін усім ветеранам Другої світової війни! А загиблим на фронті та відійшовшим до іншого світу – вічна пам'ять!» – резюмував опозиційний політик.


06 травня 2019 16:11
'site2018:subscribe.form' is not a component