Артур Мартовицький: Коаліція, котра п'ять років порушувала Регламент, варта розпуску та перевиборів

Артур Мартовицький: Коаліція, котра п'ять років порушувала Регламент, варта розпуску та перевиборів

Відсутність довіри у більшості українців до нинішнього складу Верховної Ради та наплювацьке ставлення нинішнього парламенту до Регламенту - додатковий аргумент на користь проведення позачергових виборів ВР. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Артур Мартовицький.

«Про те, що ця Верховна Рада себе зжила, свідчать 4% довіри до неї. Чотири з половиною роки депутати від коаліції тільки проїдали податки і без того зубожілих громадян. Законодавець повинен розуміти свою відповідальність перед виборцями», - зазначив народний депутат.

Додатковий аргумент для проведення позачергових виборів, за словами опозиціонера, - байдуже ставлення до Регламенту Верховної Ради.

«Минулого тижня спікер Верховної Ради Парубій сказав: «сьогодні я діятиму точно за Регламентом». Тобто те, що було 4,5 року до цього - було поза Регламентом. З понад 10 тисяч поданих законопроектів та понад 5 тисяч прийнятих, скільки потрібно скасувати, якщо вони були прийняті не за Регламентом?» - зазначив політик.

Артур Мартовицький також виступив за зміну складу Кабінету Міністрів: «Потрібно змінювати уряд, тих, хто прийшов за квотами. Крім того, потрібно змінювати і сам квотний принцип. Потрібно налагоджувати чистоту роботи над законопроектами. Все це можна зробити після парламентських виборів», - підкреслив народний депутат.

29 травня 2019 10:40
'site2018:subscribe.form' is not a component