Артур Мартовицький: Частина Дніпропетровщини та Західний Донбас можуть залишитися без води

Артур Мартовицький: Частина Дніпропетровщини та Західний Донбас можуть залишитися без води

На цьому тижні в містах Західного Донбасу пройшли масові акції протесту, на яких жителі міст Павлоград, Тернівка, Першотравенськ, Синельникове, Павлоградського, Петропавлівського і Синельниківського районів звертали увагу влади на катастрофічну ситуацію з водопостачанням в регіоні, де проживають понад 300 тисяч осіб. Про це під час брифінгу у Верховній Раді заявив народний депутат України від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Артур Мартовицький.

«Люди збирають підписи під відкритим зверненням до Президента України та вимагають термінової стабілізації забезпечення питною водою, модернізації водопровідно-каналізаційного господарства «Дніпро – Західний Донбас» і передачі його під контроль регіону. Я живу в Західному Донбасі, п'ю цю саму воду і, як пересічний громадянин, також поставив свій підпис під цим зверненням», – заявив народний депутат.

Він розповів, що півроку тому подав на розгляд Верховної Ради законопроект «Про внесення змін до деяких законів України про безперебійні поставки електроенергії суб'єктам господарювання, які надають комунальні послуги і коригування цін/тарифів на комунальні послуги» (реєстраційний №9406-1 від 19.12.2018 р.). Він спрямований на врегулювання питань поставки електричної енергії як підприємствам централізованого водопостачання та водовідведення, так і підприємствам теплопостачальних, теплогенеруючих організацій. Однак, документ досі не були розглянуті, а катастрофічна ситуація з водопроводом з кожним днем ​​погіршується.

Опозиціонер закликав президента Володимира Зеленського звернути увагу на ситуацію. За словами Артура Мартовицького, для вирішення проблеми необхідно терміново прийняти ряд екстрених заходів:

– По-перше, дати можливість купувати електроенергію у Оптового постачальника на тих же умовах, що і у постачальників універсальних послуг.

– По-друге, надати можливість купувати дешевше електроенергію у Оптового постачальника, забезпечивши економію у 15 копійок на кожному кВт/г, що заощадить місцевим бюджетам мільйони гривень.

20 червня 2019 13:37
'site2018:subscribe.form' is not a component