Анна Середа: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК та Олександр Вілкул повернуть країні економічну стабільність, а українцям – соціальну захищеність

Анна Середа: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК та Олександр Вілкул повернуть країні економічну стабільність, а українцям – соціальну захищеність

За нинішньої влади українці почувають себе другим сортом в своїй країні. Наше завдання – припинити війну на Донбасі, вивести Україну із затяжної економічної кризи та повернути українцям віру в майбутнє. Про це заявила Анна Середа, депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в Дніпровській райраді Херсона, довірена особа кандидата в Президенти від опозиції Олександра Вілкула за підсумками зустрічей з жіночими колективами Херсонщини.

Анна Середа зазначила, що українці пов'язують свято 8 Березня зовсім не з комуністичними гаслами. Для них це свято – частина культурних традицій старшого покоління, а найголовніше – спогади про стабільне життя, про відкриті можливості надавати дітям гідну освіту, отримувати державні квартири та безкоштовну медичну допомогу.

За словами депутата, під час зустрічей жителі Херсонщини одноголосно зазначили, що з усіх прочитаних програм кандидатів у Президенти лише Програма Олександра Вілкула «Мир та розвиток: чотири кроки до успіху» містить детальний і поетапний план виходу України із затяжної кризи.

«Люди хочуть знову жити гідно, а не відчувати себе другим сортом у власній країні. Виборці висловили свою підтримку Олександру Вілкулу, кандидату в Президенти від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. Вони впевнені, що його команда зможе повернути Україні мир, економічну стабільність, а значить, і соціальну захищеність її громадянам. Ми зобов'язані відстояти своє майбутнє!» – підкреслила Анна Середа.


12 березня 2019 12:42
'site2018:subscribe.form' is not a component