Андрій Гальченко: Перемога Олександра Вілкула на президентських виборах дозволить виправити всі помилки нинішньої влади та побудувати сильну і успішну країну

Андрій Гальченко: Перемога Олександра Вілкула на президентських виборах дозволить виправити всі помилки нинішньої влади та побудувати сильну і успішну країну

Розпіарені реформи не допомогли владі створити сприятливі умови для розвитку бізнесу в Україні, а лише погіршили економічний клімат країни. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Андрій Гальченко за підсумками зустрічі з представниками малого та середнього бізнесу Кривого Рогу.

За його словами, під час зустрічі представники бізнесу розповіли про проблеми, які їх найбільш турбують. «Наприклад, найчастіше перевірки підприємств і підприємців проводяться не для виявлення фактів порушення закону, а для збагачення нечистих на руку правоохоронців. Ще одна з проблем полягає в тому, що роботодавець не має законних важелів впливу на несумлінного працівника. У представників бізнесу також є безліч питань до норм трудового законодавства, податкової політики і до банківської системи», – написав на своїй сторінці в Facebook опозиціонер.

За його словами, досвід показав, що псевдореформи нинішньої влади не створили сприятливих умов для розвитку бізнесу в країні, а лише погіршили їх.

Андрій Гальченко розповів, що проблеми підприємців пов'язані з тим, що державна політика не спрямована на стимулювання економічного зростання, залучення інвестицій, модернізації підприємств та впровадження інновацій. Також він додав, що п'ятиріччя деструктивних реформ призвело до комплексу проблем, які терміново необхідно вирішити командою професіоналів.

Опозиційний політик зазначив, що в програмі Олександра Вілкула «Мир та Розвиток: чотири кроки до успіху» приділено увагу всім аспектам економічного блоку. «Профільними фахівцями ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ розроблений дієвий та ефективний план поетапного виходу країни з кризи, зменшення податкового навантаження, повернення довіри до банківської системи, мораторій на проведення перевірок. Після перемоги Олександра Вілкула, економіка розвиватиметься з ухилом на власні ресурси, без «проїдання» кредитів МВФ», – акцентував він.

На переконання Андрія Гальченка, перемога Олександра Вілкула на президентських виборах дозволить виправити всі помилки нинішньої влади та побудувати сильну і успішну країну.


21 лютого 2019 12:41
'site2018:subscribe.form' is not a component