Андрій Гальченко: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК забезпечить національну безпеку, зростання добробуту країни та її громадян

Андрій Гальченко: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК забезпечить національну безпеку, зростання добробуту країни та її громадян

Некомпетентність влади призвела до знищення промисловості та економічного колапсу. Про це написав на своїй сторінці в Facebook народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Андрій Гальченко.

Парламентарій зазначив повну невідповідність обіцянок нинішньої влади з її реальними діями. «Починаючи з 2014 року, влада обіцяла тільки позитивні зміни. Але за фактом картинка зовсім інша. Розмір середньої зарплати і пенсії збільшувався на мінімальну позначку, якщо порівнювати з індексом інфляції та до курсу долара, який виріс втричі. У той же час тарифи на ЖКГ і ціни росли швидкими темпами. Я зустрічаюся з жителями свого округу, і ми відкрито обговорюємо всі проблеми. Люди доведені до відчаю», – акцентував він.

Опозиціонер впевнений, необхідно в найкоротші терміни змінити вектор розвитку країни, щоб не допустити остаточного знищення промисловості та економічного колапсу. «Наша економіка повинна розвиватися і менше залежати виключно від зовнішніх факторів. Необхідна стабілізація гривні, повернення довіри до банківської системи, відмова від міжнародних кредитів. Необхідно розвивати вітчизняну промисловість», – констатував народний депутат.

Андрій Гальченко переконаний, що реалізація програми Олександра Вілкула «Мир та Розвиток: чотири кроки до успіху» забезпечить національну безпеку, зростання добробуту України та її громадян. «На зустрічах з людьми практично всі одноголосно підтримують кандидата в Президенти від опозиції Олександра Вілкула, вірять у його перемогу. Адже пріоритетом його державної політики є достаток, здоров'я та гідність кожної людини. На виборах тільки від усіх нас залежатиме подальший розвиток нашої країни», – підсумував опозиційний політик.

17 лютого 2019 12:53
'site2018:subscribe.form' is not a component