Андрій Гальченко: Ми в неоплатному боргу перед ветеранами. Давайте оточувати їх своєю турботою та увагою

Андрій Гальченко: Ми в неоплатному боргу перед ветеранами. Давайте оточувати їх своєю турботою та увагою

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Андрій Гальченко в переддень свята Перемоги побував в гостях у ветерана Великої Вітчизняної війни Володимира Яковича Маньківського.

За словами народного депутата, в Кривому Розі залишилося всього 136 учасників бойових дій. «Протягом усієї своєї депутатської каденції зустрічі з ветеранами у нас відбувалися дуже часто і не тільки на свята. Ми приходили в гості на дні народження до наших ветеранів або просто зустрічалися на чаювання в ветеранських організаціях. На прохання ветеранів завжди відгукувався і допомагав.

На жаль, ідуть із життя ветерани, з ким разом дивилися фронтові альбоми, говорили про бойові історії, особисте життя та перше кохання. Кожен раз, коли мені повідомляли сумну новину про те, що когось із них не стало, серце завмирало від болю», - написав Андрій Гальченко на своїй сторінці в Facebook.

Напередодні свята Перемоги народний депутат побував в гостях у ветерана бойових дій Володимира Яковича Маньківського, який брав участь у форсуванні Вісли, звільняв Польщу, а Перемогу зустрів у Берліні.

«Володимир Якович нагороджений орденом «За мужність» 3-го ступеня, медалями «За відвагу», «За бойові заслуги», «За перемогу над Німеччиною у Великій Вітчизняній війні 1941 - 1945 рр.». У свої 96 років він пам'ятає все: гіркоту втрат, важкі фронтові дні, мужність, героїзм і силу духу людей, які не шкодуючи себе здобули Перемогу над підступним і жорстоким ворогом. Після війни, розповідав, як відбудовували країну і як зустрів свою єдину любов. Говорили і про те, що «завдяки нинішній владі» їх син поїхав до Польщі в пошуках кращого життя. Прикро і боляче це чути, але разом ми переможемо», - написав Андрій Гальченко.

«9 травня для ветеранів - особливий день. Ми перед ними в неоплатному боргу і давайте оточувати їх своєю турботою і увагою», - підкреслив опозиціонер.

08 травня 2019 14:54
'site2018:subscribe.form' is not a component