Андрій Гальченко: Мінімальна пенсія повинна бути не нижчою 40% від середньої зарплати по країні

Андрій Гальченко: Мінімальна пенсія повинна бути не нижчою 40% від середньої зарплати по країні

Розмір нинішніх пенсій в Україні змушує мільйони людей не жити, а виживати. Про це написав на своїй сторінці в Facebook народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Андрій Гальченко за підсумками зустрічі з представниками ветеранських організацій в Кривому Розі.

«Терпіння людей на межі. Все більше до мене приходить звернень від криворіжців щодо нереальних тарифів на комунальні послуги, які за п'ять років правління нинішньої влади виросли в десятки разів. І це в умовах повної відмови держави від соціального захисту людей», - заявив опозиціонер.

Він зазначив, що представники ветеранських організацій задають одне питання - як вижити на мінімальну пенсію? «Люди, які воювали, які з руїн підняли Кривбас, запитують зараз, як заплатити за комуналку та купити потрібні ліки, чому урізали субсидії? В їхніх очах - біль і гіркота. Режим цієї злочинної влади показав, що проблеми звичайних людей для них абсолютно не цікаві. Як кажуть, «хто виживе - той і молодець». Невже українці заслужили на таке ставлення до себе?» - підкреслив народний депутат.

За словами Андрія Гальченка, на зустрічі люди були одностайні в необхідності підтримки та реалізації програми Олександра Вілкула «Мир та розвиток: чотири кроки до успіху», так як бачать в ній конкретні кроки, які дозволять вийти країні з кризи. «Однозначно, рівень пенсії в нашій країні повинен бути таким, за якого людина зможе жити, а не виживати. Мінімальна пенсія повинна бути не нижчою 40% від середньої зарплати по країні», - резюмував політик.


14 лютого 2019 11:27
'site2018:subscribe.form' is not a component