Анастасія Антипенко: Мир та розвиток – це два ключові аспекти, яких сьогодні потребує Україна

Анастасія Антипенко: Мир та розвиток – це два ключові аспекти, яких сьогодні потребує Україна

20 січня в Запоріжжі пройшов Перший всеукраїнський форум «За мир та розвиток», на якому була представлена професійна, сильна, об'єднуюча всю Україну, команда. І у цієї команди є лідер, який зможе повести всю країну вперед. Про це заявила голова Токмацької районної організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Анастасія Антипенко.

«Я і мої однодумці переконалися, що нас об'єднують спільні цілі – ми повинні зупинити розруху в Україні і побудувати сильну і процвітаючу країну. Для цього ми йдемо вперед єдиною командою, яка налаштована на перемогу», – відзначила політик.

Опозиціонер підкреслила, що голосуватиме за Олександра Вілкула оскільки він бачить проблеми, які близькі кожному українцю. І не просто бачить, а знає, як їх можна вирішити. «Зараз ми всі усвідомлюємо, що через руйнівні дії нинішньої влади, мир та розвиток – це два ключові аспекти, яких сьогодні потребує Україна. Таким чином, гасло «За мир та розвиток» – це те єдине гасло, яким треба керуватися при рішенні будь-яких завдань в масштабах країни», – резюмувала Анастасія Антипенко.

22 січня 2019 09:30
'site2018:subscribe.form' is not a component