Амністія капіталів дозволить повернути в економіку країни близько 200 мільярдів доларів, - Євгеній Мураєв

Амністія капіталів дозволить повернути в економіку країни близько 200 мільярдів доларів, - Євгеній Мураєв

Ухвалення закону про амністію капіталів дозволить істотно пожвавити українську економіку, вважає лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгеній Мураєв.

«Закон про амністію капіталу, про який говорив президент Зеленський, ми розробили та подали в парламент ще рік тому. Це – не амністія корупційних грошей. Це – амністія бізнесу, тому що у нас 25 років бізнес знаходився в тіні», - зазначив Мураєв в ефірі телеканалу «Україна».

За його словами, амністія капіталів допоможе повернути в економіку країни близько 200 мільярдів доларів.

«Цими грошима можна буде замістити всі наші зовнішні зобов'язання. Ми відродимо довіру до банківської системи. Для цього потрібно на 100% гарантувати вклади, і держава здатна це зробити, адже у неї є регулятор у вигляді Національного банку України. Цей механізм зареєстрований у вигляді законопроекту в парламенті. Також необхідно захистити вкладників від валютних ризиків. Такий закон ми теж зареєстрували в парламенті», - розповів Мураєв.

За його словами, ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК підготував комплексну програму з відновлення економіки.

«Ми розробили 1575 законопроектів. З них в зал парламенту потрапило 36. Тому що останні п'ять років опозиція була позбавлена ​​законодавчої ініціативи. Але зараз перше і головне - необхідно припиняти війну, поетапно скасовувати санкції, повертати собі звичні ринки. Ми повинні ставати сильнішими та дружити з усіма сусідами. Абсолютно з усіма. Це - шлях мирної України», - підкреслив Мураєв.


29 червня 2019 10:31
'site2018:subscribe.form' is not a component