Олексій Скопич: Тільки повне перезавантаження влади та завершення війни на Донбасі можуть стабілізувати ситуацію в країні

Олексій Скопич: Тільки повне перезавантаження влади та завершення війни на Донбасі можуть стабілізувати ситуацію в країні

Нинішня влада бадьоро рапортує про досягнуті успіхи напередодні виборів, хоча їй слід було б чесно визнати свій провал. Про це заявив Олексій Скопіч – керівник районної організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Нової Каховки, довірена особа кандидата в Президенти від опозиції Олександра Вілкула.

На зустрічах з місцевими жителями він акцентував увагу, що передвиборча гонка нинішнього президента рясніє гучними заявами про досягнуті успіхи в той час, як йому необхідно чесно визнати свій непрофесіоналізм, який довів Україну до економічної кризи, зубожіння людей і війни.

Так, політик зазначив, що в рейтингу якості життя в різних країнах в 2019 році, опублікованому глобальною базою даних «Numbeo», Україна посіла 62 місце з 71. «У 2019 ситуація погіршилася, порівняно з результатами 2018 року, коли Україна перебувала на 57 місці», – підкреслив він.

Олексій Скопіч обурений тим, наскільки багато професій знецінила нинішня влада. «Наприклад, в плані оплати праці «вторинна» медична допомога оцінена державою образливо низько, фахівці сільськогосподарської галузі залишилися без ПДВ. У той же час депутати Верховної Ради себе зовсім не обділили», – зазначив політик.

Він переконаний, що з тотального економічного занепаду Україну допоможе вивести повне перезавантаження керівництва країни і завершення військових дій на сході України. «У Програмі Олександра Вілкула «Мир та розвиток: чотири кроки до успіху» якраз детально прописані всі механізми, реалізація котрих допоможе вивести Україну з кризи та війни, відновити мир і повернути віру людей в стабільне та успішне майбутнє», – резюмував Олексій Скопіч.

22 лютого 2019 16:43
'site2018:subscribe.form' is not a component