Олексій Білий: Українці витрачають на їжу практично половину доходу – не життя, а суцільне поневіряння

Олексій Білий: Українці витрачають на їжу практично половину доходу – не життя, а суцільне поневіряння

Остаточна зміна влади в Україні після парламентських виборів завершить «п'ятирічку» беззаконня та злиднів. Всі, хто причетний до розвалу економіки і зубожіння людей, понесуть покарання, - заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олексій Білий.

За його словами, п'ять років правління злодійкуватої влади призвели до того, що Україна перетворилася в одну з найбідніших країн Європи.

«Під європейськими гаслами Україну п'ять років волокли в безпросвітну бідність. Потрібно докласти не аби яких зусиль, щоб відновити все те, до чого торкалися загребущі руки нинішнього режиму», – зазначив парламентарій.

На думку Олексія Білого, не може називатися європейським суспільство, де більшість сімей витрачають половину доходу на продукти харчування. «Це нонсенс для цивілізованої країни. Це прямий наслідок економічних провалів і руйнування системи соцзахисту. Щоб там не казали пустодзвони на кшталт міністра соцполітики Реви, українці багато витрачають на продукти не тому, що багато їдять, а тому що мало отримують. І цю ситуацію потрібно терміново виправляти», – заявив Олексій Білий.

За його словами, витрати на продукти харчування не повинні перевищувати 25% сімейного доходу. «Необхідно забезпечити зростання доходів громадян – зарплат і пенсій – за рахунок розвитку української промисловості, зростання економіки. Всі необхідні законопроекти ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК давним-давно подав у Верховну Раду. Однак керівництво парламенту не виносить їх на розгляд до сесійної зали. Упевнений, все зміниться після парламентських виборів. У новому парламенті не буде місця популістам і горлопанів», – підкреслив народний депутат.

18 квітня 2019 14:09
'site2018:subscribe.form' is not a component