Олексій Білий: Зміна влади – єдиний шлях досягнення миру на Донбасі

Олексій Білий: Зміна влади – єдиний шлях досягнення миру на Донбасі

Незважаючи на обіцянки Порошенко закінчити АТО протягом двох тижнів, бойові дії на Донбасі тривають вже п'ять років. Війна стала інструментом збагачення влади. Тільки зміна правлячої верхівки на професійну владу, яка розвиватиме країну, покращуватиме життя населення, зможе вивести Україну на шлях миру та розвитку. Таку думку висловив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олексій Білий.

Опозиціонер нагадав, що 13 квітня 2014 року Рада національної безпеки і оборони України вирішила розпочати антитерористичну операцію із залученням Збройних сил України. Наступного дня в.о. президента України Олександр Турчинов підписав указ «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України».

Народний депутат зазначив, незважаючи на багаторазові обіцянки президента Петра Порошенка закінчити АТО протягом двох тижнів, йому це не вдалося зробити і через п'ять років. Він підкреслив, що провладна коаліція в парламенті робила все можливе, щоб торпедувати Мінські угоди та продовжувати війну.

За словами парламентарія, на Донбасі продовжують вмирати мирні жителі та військовослужбовці, зруйновані підприємства, сам народ намагається вижити в умовах затяжної глибокої кризи та вмираючої економіки, а війна стала інструментом для особистого збагачення керівництва країни.

Він також акцентував увагу на тому, що багато кандидатів в президенти під час виборчої кампанії обіцяли мир в Україні. Як приклад, Білий нагадав поїздку Бойка до Москви, який також обіцяв зробити все, щоб Україна стала мирною та процвітаючою країною. Він зазначив, що під час переговорів в Москві, Бойко про мир навіть і не згадав, для нього важливіше виявилося рішення «шкурних» інтересів своїх облгазів.

«Я не песиміст і вірю, що мир прийде в Україну. Коли? На мій погляд, тоді, коли
до влади прийдуть люди, які не зароблятимуть на війні, прикриваючись мирною
риторикою, не вирішуватимуть свої «шкурні» питання, коли ненависть і злоба
поступляться місцем злагоді, толерантності та бажанню об'єднавати країну», –
резюмував Олексій Білий.
13 квітня 2019 12:05
'site2018:subscribe.form' is not a component