Олексій Білий: Проект Конституції Опозиційного уряду, представлений Борисом Колесніковим – не данина політичній кон'юнктурі, а реальний шлях до успіху країни

Олексій Білий: Проект Конституції Опозиційного уряду, представлений Борисом Колесніковим – не данина політичній кон'юнктурі, а реальний шлях до успіху країни

23 лютого виповнюється три роки з моменту презентації проекту Конституції України, розробленої членами Опозиційного уряду на чолі з Борисом Колесніковим. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олексій Білий.

За його словами, на відміну від більшості українських політиків, які експлуатують ідею конституційних змін, як передвиборну технологію, Конституція Опозиційного уряду, представлена ​​Колесніковим – це не данина політичній кон'юнктурі, а реальний шлях до успіху країни.

«Головний рецепт успіху – децентралізація. Це максимальна передача більшості фінансів і повноважень місцевим радам. А оборона, безпека, зовнішня політика та національні інфраструктурні проекти – прерогатива центральної влади. Новації цього проекту: Україна - парламентська республіка, двопалатний парламент, скорочення числа депутатів та чимало іншого», - написав Олексій Білий на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, проект Основного Закону, презентований Борисом Колесніковим, зробив потужний промоушен ідеям децентралізації. «Це реальний шлях до європейського, демократичного майбутнього нашої країни. Тому коли сьогодні багато кандидатів в Президенти відверто «плагіатять» ідеї Колеснікова без посилань на першоджерело стає смішно та сумно», - підкреслив Олексій Білий.

22 лютого 2019 12:24
'site2018:subscribe.form' is not a component