Олексій Білий: Необхідно реформувати систему місцевого самоврядування, а губернаторів повинен обирати народ

Олексій Білий: Необхідно реформувати систему місцевого самоврядування, а губернаторів повинен обирати народ

Щоб уникнути корупції, губернаторів повинні обирати люди, перед якими вони відповідатимуть за свої дії. Проте, сьогодні в чергове влада штучно створює резонансні події, щоб відвернути населення від дійсно нагальних проблем. Команда Президента діє вірно з точки зору тактики, не ставлячи під удар рейтинги своєї партії, але, в той же час, створюючи виграшну позицію для себе на майбутніх виборах. Так прокоментував в ефірі телеканалу «НАШ» народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олексій Білий повернення в Україну Міхеїла Саакашвілі.

Народний депутат впевнений, що шанс проявити свої таланти і принести користь Україні у Міхеїла Саакашвілі вже був під час його керівництва Одеським регіоном.

За словами Олексія Білого, ніяких революційних перетворень в цьому регіоні не сталося. Основне, що запам'яталося під час роботи Міхеїла Саакашвілі губернатором Одеської області, це його боротьба за митницю. «Сьогодні потрібно реформувати саму систему місцевого самоврядування. Щоб уникнути корупції, губернаторів повинні обирати люди, перед якими вони і відповідатимуть за свої дії», - підкреслив опозиціонер. В такому разі, на його думку, влада реально належатиме народу.

30 травня 2019 16:01
'site2018:subscribe.form' is not a component