Олексій Білий: Модернізація інфраструктури - ключове завдання на шляху до зростання економіки та створення нових робочих місць

Олексій Білий: Модернізація інфраструктури - ключове завдання на шляху до зростання економіки та створення нових робочих місць

Модернізація інфраструктури має величезне значення для зміцнення української економіки, заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олексій Білий.

За його словами, модернізація інфраструктури - ключове завдання ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ після парламентських виборів. «Це дозволить завантажити виробничі потужності, які простоюють без діла, а також побудувати нові. Україна отримає мільйони робочих місць, і тому громади отримають податкові надходження до бюджетів, а працівники - соціальні стандарти», - зазначив Олексій Білий.

За його словами, про модернізацію інфраструктури неодноразово говорив нинішній прем'єр-міністр Володимир Гройсман, який активно готується до парламентських виборів. «Після нищівної поразки на президентських виборах команда Петра Порошенка тріщить по швах. Активність прем'єра Гройсмана говорить про його готовність до самостійного походу на парламентські вибори. Чесно кажучи, незрозуміло, на що він розраховує. Гройсман не відзвітував про виконану роботу за майже три роки на посаді прем'єр-міністра, а також про те, як це відбилося на житті українців. Більшість стали жебраками, тарифи - непідйомними, ціни на товари та послуги - космічними. Будь-який інший на його місці для початку хоча б вибачився», - зазначив народний депутат.

Олексій Білий підкреслив, що ідея модернізації інфраструктури як локомотива економіки - не належить Гройсману. «Це - розробка команди професіоналів в період віце-прем'єрства Бориса Колесникова, яку впроваджували свого часу представники нинішньої команди ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ», - розповів опозиціонер.

За словами Олексія Білого, модернізація інфраструктури може бути ефективною лише в комплексі з іншими рішеннями. «Кабмін Гройсмана, на жаль, таких рішень не передбачив, але вони вже прописані в програмі ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. Її реалізація дозволить завантажити виробничі потужності та створити нові робочі місця», - підсумував Олексій Білий.

14 травня 2019 15:12
'site2018:subscribe.form' is not a component