Олексій Білий: Київ має вийти на прямі переговори з Москвою і Донбасом

Олексій Білий: Київ має вийти на прямі переговори з Москвою і Донбасом

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК послідовно виступає за переговори на всіх рівнях і у всіх форматах задля припинення війни на Донбасі. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олексій Білий в ефірі програми «Важlive» на телеканалі «НАШ».

«Рекордно високий рівень довіри до президента Володимира Зеленського – це очікування громадян, що він виконає свої обіцянки миру, переговорів, обміну полоненими. Зараз життєво необхідно відновити і роботу тристоронньої групи в Мінському форматі, і діалог на вищому рівні в Нормандські форматі, але також необхідно вести прямі переговори з Донецьком, Луганськом і Москвою», – акцентував політик.

Він зазначив, що в результаті конфлікту на сході Україна втрачає і людей, і економічний потенціал. Так, щорічні втрати від економічної блокади Донбасу оцінюються для нашої країни в один мільярд доларів – це невиплачені українськими підприємствами Донбасу податки, це люди, які не одержують там зарплат і пенсій.

«Ми всі говоримо, що повинні почати діалог з Донбасом, але насправді такими діями українська держава тільки відштовхує регіон. Давайте згадаємо, що Криму катастрофа трапилася з тієї ж причини – анексія стала можливою у зв'язку з радикальними заявами влади про заборону російської мови і різким розворотом в сторону націоналістичної ідеології. Тому державна політика щодо повернення територій сьогодні повинна бути розумною. Регіонам потрібна максимальна децентралізація, в тому числі гуманітарна. У державному управлінні потрібні не нові обличчя, а досвідчені професіонали, яких підтримують люди і місцеве самоврядування», – підкреслив Олексій Білий.

18 червня 2019 13:28
'site2018:subscribe.form' is not a component