Олексій Білий: День Перемоги – це нагадування про те, яким крихким і важливим є мир

Олексій Білий: День Перемоги – це нагадування про те, яким крихким і важливим є мир

За доброю традицією напередодні свята Перемоги народний депутат, голова регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в Донецькій області Олексій Білий взяв участь в урочистих заходах, приурочених до Дня Перемоги.

«9 Травня – це особливий день і наше головне свято! Воно є нам дорогим тому, що це частинка особистої історії кожної сім'ї, пам'ять про тих, чиє дитинство, юність, зрілість припали на суворе воєнне лихоліття», – вважає опозиціонер.


На зустрічах з ветеранами Маріуполя, Мангушського і Нікольського районів Донецької області сперечалися про політику, говорили про проблеми людей похилого віку, ветерани ділилися спогадами про війну і, головне, своїми переживаннями про те, що у нас вже шостий рік немає миру. Спілкування було щирим і відкритим.


«День Перемоги – це нагадування про те, яким крихким і важливим є мир. Ми ніколи не забудемо про ту страшну ціну, яку заплатив наш народ за право на мирне життя. Величезна подяка і низький уклін нашим ветеранам за великий подвиг! А для всіх нас – це заклик до миру і злагоди в нашій країні! Ми завжди будемо розділяти громадянську позицію наших ветеранів і всюди відстоювати їх інтереси», – сказав Олексій Білий на зустрічі з ветеранами в Маріуполі.

Також разом з однопартійцями народний депутат поклав квіти до пам'ятників героям Другої світової війни.


08 травня 2019 17:23
'site2018:subscribe.form' is not a component