Олександр Вілкул запропонував ефективну модель зниження податкового тиску на підприємців та бізнес

Олександр Вілкул запропонував ефективну модель зниження податкового тиску на підприємців та бізнес

Народний депутат і кандидат в Президенти від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул обговорив положення своєї економічної Програми з підприємцями і виробничниками Одеської області.

«Зараз половина економіки країни працює «в чорну». Для того, щоб вивести і бізнес, і промисловість з тіні, щоб було просто невигідно не платити податки, я приберу тиск правоохоронних органів і знижу податковий прес. Буде формула: 15% прибутковий податок, 15% ПДВ, 15% податок на прибуток», – сказав Олександр Вілкул.

Опозиціонер наголосив, що перемога над корупцією і лібералізація податкової системи дозволять поліпшити інвестиційний клімат України. «Моє завдання – залучати не кредити, а інвестиції в реальний сектор економіки», – заявив він.

«Бізнес вийде з тіні – більше грошей надходитимуть до бюджету. Це реальне створення умов для розвитку країни, реального зростання зарплат в бюджетній сфері, пенсій і соціальних виплат. І потім буде застосована формула «12-12-12», щоб в Україні були одні з найкращих умов у світі, щоб сюди прийшов бізнес – і іноземний, і український інвестор», – сказав Вілкул.

Він також зазначив, що органи влади не повинні бути інструментом тиску на бізнес і способом вичавлювання останніх грошей. Вони будуть трансформовані в висококласний сервіс для людей, як це прийнято у всіх цивілізованих країнах. Дозволи повинні бути переведені в електронну форму. «Комп'ютеру неможна дати хабар», – зазначив народний депутат.

Особливе місце в пропозиціях кандидата в Президенти від опозиції займає зміна порядку наповнення бюджету. «Основна частина податків залишатиметься на місцях – в містах, районах, селах, – а не йтиме до Києва, де зникатиме в бездонних кишенях чиновників», – підкреслив Олександр Вілкул.


20 лютого 2019 18:23
'site2018:subscribe.form' is not a component