Олександр Вілкул: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК готовий голосувати за закони, які захищають український народ

Олександр Вілкул: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК готовий голосувати за закони, які захищають український народ

Фракція ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ у Верховній Раді готова прибути на позачергове засідання парламенту. Про це, коментуючи ініціативу Офісу Президента скликати позачергове засідання у четвер, 18 липня, заявив заступник голови фракції Олександр Вілкул.

«Ми вважаємо, що пленарні засідання сесії Верховної Ради слід продовжувати до прийняття всіх важливих для українського народу законів, а не тільки рамкового антикорупційного закону. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК зареєстрував пакет законопроектів в рамках реалізації Мінських угод, їх варто було б розглянути в першу чергу. Критично важливими для наших громадян є і ряд соціальних законопроектів – про зниження тарифів на газ і ЖКГ, заборону підвищення ціни на природний газ, списання заборгованості населення по сплаті за послуги ЖКГ.

Наша політична сила послідовно виступає за скасування низки антисоціальних геноцидних реформ – медичної, освітньої, пенсійної. Відверто антинародними є мовний закон і антицерковні закони. Тому в будь-який момент ми готові прибути на чергове або позачергове засідання парламенту, щоб працювати на благо народу, а не на догоду влади, що йде», – заявив Олександр Вілкул.

17 липня 2019 14:54
'site2018:subscribe.form' is not a component