Олександр Вілкул: Новий парламент повинен захищати інтереси простих українців, а не чиновників або нардепів

Олександр Вілкул: Новий парламент повинен захищати інтереси простих українців, а не чиновників або нардепів

Новий парламент вже на початку своєї діяльності повинен затвердити чіткий план роботи з прийняття законопроектів, яких потребують люди та економіка. Про це, виступаючи на Погоджувальній раді голів парламентських фракцій, заявив заступник глави фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул.

«Ми зобов'язані зробити це, тому що, згідно з Конституції, Україна – соціальна держава. За уявленнями ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Конституційний Суд вже визнав незаконним скасування пільг чорнобильцям та ветеранам. Ми продовжимо боротися з геноцидними реформами минулої влади», - зазначив Вілкул.

За словами опозиціонера, боязнь нинішніх провладних партій не потрапити в парламент за списками не дала прийняти закони, яких вимагало суспільство. «В той час, як закривалися підприємства, коли мільйони українців були змушені їхати за кордон, щоб прогодувати свої сім'ї, коли люди не могли оплатити колосально підняті тарифи, Верховна Рада розглядала питання перейменування міст, розколювала суспільство питаннями мови, віри та історії. Ці п'ять років увійдуть в підручник політичної історії як приклад того, як не повинен працювати парламент», - підкреслив Олександр Вілкул.

За його словами, саме тому конструктивним політичним силам вже зараз необхідно концентрувати свою увагу на стратегічних завданнях нового складу Верховної Ради.

«Необхідно відкласти в сторону партійні прапори. Для тих, хто реально хоче вивести країну з кризи, а людей – з бідності, один прапор - державний. І ми закликаємо всіх до конструктивної роботи. І план такої законодавчої роботи, що складається із законопроектів з питань, спрямованих на захист людей та підтримку економіки, є у ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ», - резюмував Олександр Вілкул.


01 липня 2019 13:34
'site2018:subscribe.form' is not a component