Олександр Вілкул: Необхідно змусити відповідати тих, хто влаштував шабаш в країні останні декілька років

Олександр Вілкул: Необхідно змусити відповідати тих, хто влаштував шабаш в країні останні декілька років

Реальний спосіб наповнити держбюджет, щоб не брати нові кредити - зупинити корупцію в митниці і контрабанді, а також підтримати вітчизняну промисловість і економіку. Про це сказав в ефірі ТРК "Украина" народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул. 

«Потрібно призвати до відповіді тих, хто влаштував шабаш останні п'ять років. Ось приклад: щоб в 2018 отримати кредит 3,9 млрд долл, керівництво країни підняло людям тарифи. При цьому 5 млдр долл «втрачається» на корупції в митниці і контрабанді», - написав він на своїй сторінці у Фейсбук.

В ефірі телеканалу "Україна" опозиціонер назвав три напрями, де взяти гроші для розвитку країни: «По-перше, зупинити корупцію і контрабанду. По-друге - скоротити кількість чиновників шляхом перекладу всього, що можна перевести в електронне управління, щоб не було за що дати хабара. По-третє (за списком, але не за значенням) - відродження національної економіки. Будь-яка нормальна країна працює з податків, які платить працююча економіка».

При цьому Олександр Вілкул підкреслив, що потрібно якнайшвидше закінчити війну і «призвати до відповіді тих, хто влаштував шабаш в країні останні декілька років».

11 січня 2019 14:58
'site2018:subscribe.form' is not a component