Олександр Вілкул: Моя задача – створити одні з кращих у світі умов для інвестування у вітчизняну економіку

Олександр Вілкул: Моя задача – створити одні з кращих у світі умов для інвестування у вітчизняну економіку

Зниження податків по моделі 15х15х15 з переходом через 2 роки на формулу 12х12х12 притягне інвесторів і зробить невигідним ухилення від оподаткування. Про це заявив Олександр Вілкул, кандидат в Президенти України від «ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ - Партії миру та розвитку», в ефірі телеканалу «Украина». За його словами, сьогодні до 50% вітчизняної економіки знаходиться в тіні.

«Нам необхідне зниження податків, нова податкова система. Потрібно, щоб від податків було невигідно ухилятися. Краща модель 15х15х15. 15% - прибутковий податок, 15% ПДВ і 15% податок на прибуток. Через 2 роки, після того, як бізнес вийде з тіні, тому що невигідно ухилятися, переходимо на систему 12х12х12, для того, щоб створити одні з кращих умов інвестування у світі. Неоьхідно інвесторам пояснити, навіщо вкладати в Україну, а не в Східну Європу або Китай», – відзначив опозиціонер.

Олександр Вілкул підкреслив, що, згідно з рейтингом «Економічної свободи», Україна знаходиться на 150 місці з 186 країн, на останньому місці в Європі. Крім того, за його словами, Україна через те, що нинішня влада підписала невигідну для нашої країни економічну частину угоди з ЄС, програла економічно.

«Ми повністю відкрили свій ринок, а нам європейський ринок закривають квотами і митами. Як правило, ми ці квоти на безмитне постачання вибираємо в січні. Через це виходить такий перекіс. Торгуємо в Україні імпортним товаром замість того, щоб підтримувати українського виробника», – додав кандидат в президенти.

Опозиціонер озвучив перелік кроків, які дозволять Україні подолати економічну кризу.

«Потрібно в 10 разів скоротити кількість чиновників, перевести все в максимально спрощений вид, в електронний вигляд. Це є не лише в Азії, Сінгапурі, Південній Кореї. У нас на пострадянському просторі це вдало зробила Естонія. У інвестуванні особливий акцент має бути зроблений на логістику. Ми маємо унікальний транзитний потенціал. Ми знаходимося між декількома світами. Інша справа - він сьогодні закритий і необхідно побудувати Трансукраїнську магістраль. Потрібний вихід на наші чорноморські порти – розширити їх можливості, поглибити дно для великих суден.

IT-галузь приваблива для інвестування. Сільське господарство – переробка, а не тільки продаж сировини. Необхідно дати нашій країні принцип Європейського «Зеленого кошику», щоб антидемпінг проти нас не ввели. Це 50% компенсація вартості основних фондів. Обов'язково повернути спецрежим ПДВ для аграріїв, який 3 роки тому у них цинічно забрали, 50 мільярдів вимили. Також ми виступаємо за збереження спрощеного режиму оподаткування для малого бізнесу», – сказав Олександр Вілкул.

26 січня 2019 18:53
'site2018:subscribe.form' is not a component