Олександр Вілкул: Ми повернемо Україну до списку провідних морських держав із суднобудуванням світового рівня

Олександр Вілкул: Ми повернемо Україну до списку провідних морських держав із суднобудуванням світового рівня

15 березня херсонська верф «Smart Maritime Group» завершила будівництво корпусу танкера для голландської компанії VEKA Shipbuilding WT B. V. У церемонії спуску на воду взяв участь Олександр Вілкул, кандидат в президенти України від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Вілкул привітав колектив підприємства з цією подією. «Кожен спуск судна на українській верфі – це як диво. Нашу країну перетворюють на цвинтар заводів. Після перезавантаження влади ми будемо будувати судна, літаки, ракети. Для цього забезпечимо і держпрограму, і держзамовлення, знизимо податки і ставки по кредитах. Підтримаємо виробників на зовнішніх ринках. Ми повернемо Україну в список провідних морських держав з суднобудуванням, судноремонтом світового рівня, щоб українці мали гідну роботу з високою заробітною платою тут, на Батьківщині», – підкреслив він.

Судно отримало назву «AIME» на честь принцеси Нідерландів. Цей спуск став справжньою подією для вітчизняних корабелів. Адже з 2014 року українське суднобудування знаходиться в глибокій кризі, на верфі за цей час обсяг виробництва зменшився у вісім разів. Переважна більшість підприємств галузі не працюють. Тисячі висококваліфікованих робітників змушені виїхати працювати за кордон.


Один з головних пунктів програми Олександра Вілкула «Мир та розвиток: чотири кроки до успіху» – це переформатування української економіки з упором на промисловий розвиток, масштабні інфраструктурні проекти та держзамовлення.

«Програма з відновлення суднобудування, яку запропонував Олександр Вілкул, надасть можливість нам, українським суднобудівникам, повернутися до тих обсягів виробництва, які в нас були. Дасть можливість створювати нові робочі місця, дасть можливість відродити українське суднобудування. Я вірю Вілкулу», – сказав Василь Федін, генеральний директор «Smart Maritime Group».


Лідер об'єднаної опозиції підкреслив, що тільки «Нова Індустріалізація» допоможе створити в країні мільйони нових робочих місць, забезпечити українців гідними зарплатами, наповнити бюджет для реалізації соціальних програм – підвищення пенсій, введення державної страхової медицини, забезпечення якісної освіти та високого рівня життя українців.


15 березня 2019 18:02
'site2018:subscribe.form' is not a component