Олександр Вілкул: Ми зробимо Україну сильною, позаблоковою та самодостатньою, щоб українці жили гідно

Олександр Вілкул: Ми зробимо Україну сильною, позаблоковою та самодостатньою, щоб українці жили гідно

Один із лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул зустрівся з жителями міста Марганець. Марганчан насамперед цікавили питання відновлення миру і відродження економіки.

«Війна не закінчується тільки з однієї причини: п'ять років на ній заробляли очільники країни. Закінчити війну можливо лише шляхом прямих переговорів з Росією. Але ми повинні відстоювати національні інтереси України, а не погоджуватися на роль федерального округу. Оскільки Заходу ми цікаві як «торпеда» проти Росії, єдиний вихід для нас - стати сильними і самодостатніми. Стати позаблоковими», - сказав Олександр Вілкул.

Він підкреслив, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК буде працювати в парламенті в рамках програми «Нова Індустріалізація». Результати програми відродження економіки, за словами одного з лідерів опозиції, будуть помітними вже через півроку.

«Рейтинг Зеленського - рейтинг надії. Тому так важливо розуміти, хто ще буде працювати в парламенті. Наша країна зараз схожа на «Титанік». Без професійної команди Україна може розбитися об айсберг. А ми є партією виробничників, тих, хто може і вміє працювати. У наших списках об'єдналися мери і глави територіальних громад, їх 70. У новому парламенті ми будемо стабілізуючим фактором. У новий парламент балотуються представники шоу-бізнесу, спортсмени, музиканти, але, врешті-решт, хтось же повинен працювати», - сказав опозиціонер.

За словами Вілкула, завдання ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в новому парламенті - реальна підтримка вітчизняних підприємств, створення робочих місць, високі зарплати і пенсії для громадян України. Для цього у опозиціонерів є чітка економічна програма, пакети законопроектів для розвитку різних галузей виробництва. «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК також займеться відміною антинародних реформ і зниженням тарифів», - зазначив Олександр Вілкул.

«Тарифи на сьогоднішній день не мають нічого спільного з економікою. Це механізм викачування грошей з населення. П'ять років тому тарифи на газ були в 11 разів менше. І знизити їх сьогодні - абсолютно реально. Ми добилися того, що Конституційний Суд скасував мінімальний вік виходу на пенсію за вислугою років. Я є прихильником страхової медицини. Цю реформу можна буде провести за 3-4 місяці. Це найпростіша реформа. А ось «реформа» Супрун - це платна медицина і закриття лікарень. Її завдання - скоротити наше населення до 15 мільйонів. Ми знаємо, як підняти економіку. Ми зосередимося на тому, щоб люди жили нормально в мирній, добрій і сильній Україні», - резюмував народний депутат.

05 липня 2019 12:46
'site2018:subscribe.form' is not a component