Олександр Вишняков: Час брати на себе відповідальність за долю Донбасу

Олександр Вишняков: Час брати на себе відповідальність за долю Донбасу

Донбасу необхідні комплексні програми з реінтеграції. Про це під час Форуму ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ «Сила Донбасу», який пройшов у Святогірську Донецької області, заявив кандидат в народні депутати по округу №51 Олександр Вишняков.

«Я приїхав із Зайцевого. І сьогодні представляю інтереси людей, які шостий рік живуть під обстрілами. Вони попросили передати, що втомилися від війни. Їм потрібні мир і робота. Мені та моїм землякам не потрібна допомога – ми ніколи не стояли з простягнутою рукою. Потрібні умови, за яких можна гідно, а головне, законно прогодувати і забезпечити свої сім'ї», – заявив Олександр Вишняков.

Він зазначив, що протягом останніх п'яти років по обидва боки лінії зіткнення в «сірій зоні» спостерігається повна бездіяльність місцевих органів влади. «Немає місцевого самоврядування і не працюють цільові програми з відновлення зруйнованого житла. Відсутній державний підхід до вирішення проблем регіону, в тому числі з відновлення опалення в «сірій зоні». Довкола панує містечковий підхід і профанація з боку місцевих чиновників-призначенців у вирішенні соціально гострих питань.

У «сірій зоні», в селищі на лінії вогню, я зустрів дідуся 1932 року народження. І він зі сльозами на очах мене запитав: «Синку, як так? Я пацаном партизанив і воював проти німців, а в 2019 році не Україна мені покрила дах, а Німеччина». І це зовсім не поодинокий випадок. Там, де є містоутворюючі підприємства, такі, як Авдіївський коксохімічний завод, місцевим жителям простіше справлятися з усіма труднощами воєнного часу. А там, де їх немає – розруха. Ефективна система місцевого самоврядування знищена призначенцями з військово-цивільної адміністрації», – підкреслив політик.

Олександр Вишняков акцентував увагу на тому, що Донбасу потрібні програми з реінтеграції. «Можливість, доведена справою – це про нас. Ми знаємо, як працювати на землі, як зробити територію успішною. Люди цього хочуть і нам довіряють. Час брати на себе відповідальність. Наш номер – №1 у виборчому бюлетені», – резюмував кандидат у народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

14 липня 2019 15:42
'site2018:subscribe.form' is not a component