Олександр Вілкул: Жителів підконтрольних Україні територій Донецької і Луганської областей можуть позбавити права голосувати

Олександр Вілкул: Жителів підконтрольних Україні територій Донецької і Луганської областей можуть позбавити права голосувати

Влада позбавила українців, які знаходяться в РФ, права голосувати на виборах президента України. Наступними можуть втратити голос жителі підконтрольних Україні територій Донецької і Луганської областей. Про це заявив народний депутат від фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул, виступаючи на Погоджувальній раді в парламенті 15 січня.

«Судова система, яку президент зламав через коліно, остаточно заборонила голосувати українцям, які знаходяться в РФ. Близько трьох мільйонів українських громадян втратили своє конституційне право обирати владу. Навіщо нинішнє керівництво України це зробило – зрозуміло. Щоб не дати проголосувати людям, які ненавидять цю владу, що заробляє на війні і витурює їх з рідної країни на заробітки», – заявив народний депутат.

Опозиціонер вважає, що влада, яка доживає свої останні дні, грубим чином порушила конституційне право громадян на волевиявлення. «ЦВК пропонує громадянам України, які знаходяться в РФ, поїхати за свій рахунок голосувати у Фінляндію, Казахстан або Грузію. Це просто знущання над людьми», – підкреслив Олександр Вілкул.

Нагадаємо, нещодавно юридична команда Олександра Вілкула подала позов до суду для скасування незаконного рішення ЦВК, яким було обмежено право українських громадян голосувати, проте суд відхилив його.

15 січня 2019 13:25
'site2018:subscribe.form' is not a component