Олександр Вілкул: Зеленському не потрібно винаходити колесо. У нас вже є програма і фахівці для виведення економіки України з кризи

Олександр Вілкул: Зеленському не потрібно винаходити колесо. У нас вже є програма і фахівці для виведення економіки України з кризи

Один із лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул зустрівся з працівниками Нікопольського феросплавного заводу. Разом з металургами і експертами галузі він обговорив механізми відновлення вітчизняної промисловості, передбачені програмою «Нової Індустріалізації», яка розроблена ОПОЗИЦІЙНИМ БЛОКОМ.

«Зеленському не потрібно винаходити колесо. У нас вже є програма і фахівці для виведення економіки України з кризи. Ми не раз піднімали підприємства і виробництва, виплачували річні заборгованості по заробітним платам. Металургія, гірничо-металургійний комплекс є дуже важливими. Такі міста, як Нікополь, живуть, поки працюють заводи. На сьогоднішній день Україна скотилася до 12-го місця в світі по виробництву металу, а шість років тому були на сьомому! Останні п’ять років ми не тільки боролися з мародерської владою, але і повністю підготували всю законодавчу базу», - сказав Вілкул.

«Я 19 років відпрацював на виробництві, в тому числі чотири роки на робочих посадах. У нашій програмі «Нової Індустріалізації» особлива увага приділяється підтримці гірничодобувної, металургійної галузей. Економіка не заради економіки, а заради того, щоб були гідні робочі місця з високою заробітною платою і гідна пенсія. Треба брати чітку програму, конкретних фахівців і досягати успіху», - підкреслив опозиціонер.

Зокрема, «Нова Індустріалізація» передбачає прагматичний захист інтересів національних виробників на зовнішніх ринках. Це дуже важливо для таких підприємств, як НЗФ, який поставляє свою продукцію в десятки країн.

«У 2014 році Порошенко і Яценюк думали виключно про свої політичні інтереси, а не про мільйони працівників українських підприємств. Результат - бездумна економічна угода з ЄС, введення мит в Європі та Туреччині. Закрилися традиційні ринки країн СНД. Як можна виживати в цій ситуації? Політика повинна бути політикою здорового глузду», - зазначив Олександр Вілкул.

Ще одним інструментом для підтримки вітчизняних виробників Вілкул назвав великі інфраструктурні проекти, які забезпечать замовленнями вітчизняні підприємства.

«За півроку після нашої перемоги ми реалізуємо програму будівництва державних національних інфраструктурних проектів. Направимо максимальну кількість бюджетних грошей в дороги, мости, залізниці, порти. А українські підрядники отримають робочі місця», - сказав він.

Довідково: Розроблена для виведення країни з кризи програма «Нової Індустріалізації» - це комплексний документ з розвитку української економіки, який підкріплений розробленими ОПОЗИЦІЙНИМ БЛОКОМ законопроектами. Програма включає в себе підтримку базових галузей - металургії, вугільної галузі, машинобудування, але в той же час забезпечує перехід економіки від по суті сировинної до високотехнологічної, з високою доданою вартістю, за рахунок впровадження інноваційних розробок і сучасних технологій. «Нова Індустріалізація» - це нові виробництва і модернізація існуючих, створення максимально комфортного клімату для зовнішніх і внутрішніх інвестицій, гарантія їх 100%-го захисту. Мета: Україна повинна увійти в ТОП-30 країн, що використовують і генерують високі технології, стати країною з високим рівнем життя, зарплат і соціального захисту.

03 липня 2019 13:47
'site2018:subscribe.form' is not a component