Олександр Вілкул заявив, що управління СБУ отримали команди через підконтрольних радикалів організовувати на нього напади

Олександр Вілкул заявив, що управління СБУ отримали команди через підконтрольних радикалів організовувати на нього напади

Народний депутат, кандидат в Президенти від партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – Партія миру і розвитку» Олександр Вілкул за один день піддався двом нападам радикалів. Це були перші випадки в нинішній виборчій кампанії нападу на кандидата в Президенти. Незважаючи на агресію, погрози і провокації з боку бойовиків, зустрічі кандидата в Президенти з жителями Мангуша (Донецька область) і Бердянська (Запорізька область) відбулися.

Коментуючи те, що сталося, Олександр Вілкул підкреслив, що владі не вдасться його зламати. На своїй сторінці в Facebook опозиціонер зробив відеозвернення і розповів, хто стоїть за такими діями радикалів: «Другий напад за день. Розібрався. У Мангуші (Донецької області) це був Цивільний Корпус «Азов». У Бердянську (Запорізька область) – «Донбас». Так ось, я зі 100% упевненістю заявляю, що всі управління СБУ по Україні отримали команду через підконтрольних радикалів (а ці чорти завжди підконтрольні СБУ, інакше б вони вже сиділи) організовувати на мене напади, бажано з травмами».

«Влада божеволіє, тому що знає мої реальні рейтинги і чітко розуміє, що якщо я вийду в другий тур, то виграю у будь-кого. Тому і намагається мене зламати і не допустити цього. Негідники не розуміють, що я не зупинюся. Зупинитися – це зрадити мільйони людей, які мені вірять, які не хочуть, щоб наша Вітчизна була країною свавілля та убогості. А зустріч з людьми провели, цілих півтори години. Так, з зеленим обличчям, але нічого страшного. Око промив, є опік рогівки, але бачити буде», – підкреслив він.

Нагадаємо, вранці 1 лютого близько 50 радикалів в балаклавах захопили Палац культури в Мангуші Донецької області, де повинна була відбутися зустріч Олександра Вілкула з жителями селища. Незважаючи на блокування приміщення, кілька сот мешканців не розійшлися, і зустріч відбулася під відкритим небом. В той же день, через кілька годин в Бердянську радикали проникли в ДК «Софіт», де планувалася зустріч кандидата в Президенти з жителями міста, і повністю заблокували входи до ДК. Бойовики влаштували бійку з жителями і правоохоронцями, кидали зеленку. Проте опозиційний політик провів зустріч з людьми.

02 лютого 2019 11:29
'site2018:subscribe.form' is not a component