Олександр Вілкул: Запоріжжя реалізує найбільший інвестиційний проект в Україні

Олександр Вілкул: Запоріжжя реалізує найбільший інвестиційний проект в Україні

На Північному шосе в Заводському районі повним ходом тривають будівельні роботи. Там оздоблюється нова об'їзна 4-смугова дорога, яку будує містоутворююче підприємство «Запоріжсталь». Вона з'єднає центральний район міста та Заводський, дасть можливість оптимізувати роботу міського транспорту.

Зараз на майданчику працюють 50 одиниць техніки. Роботи веде «Запоріжсталь», направивши на цю мету понад 250 млн гривень власних коштів. Після закінчення будівництва нову сучасну трасу передадуть місту.

Олександр Вілкул - досвідчений фахівець в питаннях будівництва та розвитку інфраструктури. На посаді губернатора Дніпропетровської області, він повністю побудував важливу об'їзну дорогу, яка з'єднує кілька найважливіших автомобільних трас. Масштабні роботи, які зараз ведуться на будівництві Північного шосе комбінатом «Запоріжсталь», Вілкул оцінив на відмінно.

«Запоріжсталь» не тільки забезпечує роботою десятки тисяч людей та платить величезні податки до бюджету. Комбінат реалізовує серйозні проекти, спрямовані на поліпшення інфраструктури міста. Будівництво нової дороги в Запоріжжі, вартістю в чверть мільярда гривень - це найбільший проект в країні, враховуючи нинішній стан українських доріг! Тому я, як промисловець, завжди підтримуватиму підприємства, які не тільки дають десятки тисяч робочих місць і платять гідні зарплати своїм співробітникам, а й несуть соціальне навантаження і допомагають місту, і «Запоріжсталь» - яскравий приклад таких українських промислових підприємств - підкреслює Олександр Вілкул , кандидат в президенти України від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Ефективно працюючі підприємства після перемоги Вілкула на виборах отримають увагу і підтримку з боку влади - підтримку, якої у них зараз немає. Наприклад, всі 100% екологічного, прибуткового податку повинні залишатися на місцях, щоб їх можна було направляти на екологічні заходи в інтересах міста і містян.

«Ці кошти повинні бути не віддані в центральний бюджет, в бездонні кишені центральної влади, як робиться зараз. Їх треба залишати на місцях в якості екологічної надбавки до зарплат та пенсій запорожців», - впевнений Олександр Вілкул.

Проект нової дороги - це один з етапів оновлення інфраструктури міста. Майже три кілометри шляху - не тільки нове асфальтне покриття, а й устаткування велосипедних і пішохідних доріжок, установка сучасної системи освітлення. Район перетвориться і стане набагато комфортнішим та безпечнішим. До літа зміниться транспортна система Заводського району. Замість трамваїв пасажирів перевозитимуть нові місткі та комфортабельні муніципальні автобуси.

«Потрібно, щоб в Запоріжжі та інших містах були десятки таких будівництв. Тоді буде розвиток країни, - впевнений Ростислав Шурма, керівник Запорізької обласної організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. - Але для цього нам потрібен президент, який розумітиме важливість цього питання і особисто цим займатиметься, забезпечуватиме великі інфраструктурні об'єкти і створить сприятливий інвестиційний клімат в Україні. І таким президентом, я впевнений, буде Олександр Вілкул».



26 березня 2019 18:32
'site2018:subscribe.form' is not a component